Dine tilleggsbestillinger og våre utlegg

Tilleggsbestillinger og utlegg er ofte den største posten på fakturaen fra byrået. Vi legger vekt på å formidle tilleggstjenester og samle disse på en oversiktlig faktura.

Vi er ikke et fordyrende mellomledd. Vi har avtaler med mange leverandører, og flere av disse gir oss rabatter. Fordelen for leverandøren er at vi besørger bestillingen, mens fordelen for de etterlatte er at de får ordnet alt på ett sted med byrået som garantist for kvaliteten.

For mange leverandører er det en fordel at de kan sende sine fakturaer til oss og få rask betaling. Dette reduserer kostnadene for administrasjon og betalingsoppfølging.

Å samle flest mulig kostnader på en hovedfaktura fra byrået gjør det lettere for de etterlatte å få en oversikt over hva begravelsen totalt sett koster.

Fant du ikke det du lette etter?

Kontakt oss